Klasické a sportovní masáže  
 Lymfatická masáž  
 Reflexní masáž  
 Masáž horkými lávovými kameny  
 Anticelulitidová ozonová masáž  
 Kraniosakrální terapie  
 Body Detox  
 Medová masáž  
 Reiki působení  
 Doplňující techniky  
 Ceník  
 Masér  
 Kontakt  
 
 (vyrobila e-stránka)  

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie (kranium – lebka, sakrum – kost křížová) je účinná regenerační a relaxační metoda, jejímž autorem je americký lékař Dr. John E. Upledger. Jemnou manipulací především s lebečními kostmi a oblastí páteře odstraňuje napětí v centrální nervové soustavě a přináší tak úlevu a uzdravení celému tělu a mysli nečekaně účinným způsobem.

Tato masáž umožňuje porozumět nejen sobě samému a svým blízkým, ale i najít odpověď na řadu otázek, kterým se spíše vyhýbáme a přitom víme, že nás provázejí celý život a nebo je máme naopak ukryty v podvědomí. V reálném životě se nám po ošetření otevřou nové obzory. Mnoho zdravotních potíží často velmi dávného původu nám náhle zmizí, přestane nás obtěžovat a uvolní tak prostor pro tvůrčí nalezení sama sebe i své cesty k druhým lidem.

Kraniosakrální terapie uvolňuje bolesti kloubů, beder, a odstraní napětí v celém těle.

Kraniosakrální terapie je doporučována po každém ošetření zubním lékařem a velmi též potřebná pro všechny, kteří používají rovnátka, nebo zubní protézy. Mechanické napětí, které v důsledku těchto zásahů vzniká v čelistních klubech, dokáže kraniosakrální terapie trvale uvolnit.

Dále je kraniosakrální terapie vhodná po traumatických prožitcích, kdy uvolní bloky vzniklé stažením svalů například v okolí krční páteře. Doporučuje se jako podpůrná terapie následků mozkových příhod a řady dalších onemocnění.

(c) www.masaze-duha.cz