Klasické a sportovní masáže  
 Lymfatická masáž  
 Reflexní masáž  
 Masáž horkými lávovými kameny  
 Anticelulitidová ozonová masáž  
 Kraniosakrální terapie  
 Body Detox  
 Medová masáž  
 Reiki působení  
 Doplňující techniky  
 Ceník  
 Masér  
 Kontakt  
 
 (vyrobila e-stránka)  

Anticelulitidová ozonová masáž

Anticelulitidová ozonová masáž je jednou z technik, které těží z výhod manuální práce maséra, který může daleko citlivěji než přístroje respektovat individualitu klienta a svérázný charakter jeho potíží. Anticelulitidová masáž je nepostradatelná při odstraňováni následků celulitidy nebo alespoň při zastavení či zbrzdění tohoto procesu, který nemá pouze kosmetické aspekty, ale při svých vyšších stupních představuje pro svého nositele i závažný zdravotní problém. Klienti obdrží zároveň konzultaci zahrnující soubor rad, postupů a doporučení, jak při odstranění svých potíží postupovat v dalších oblastech svého života, pokyny k domácí automasáži, úpravě stravovacích návyků, zvládání stresu atd.

Po masáži se do problémových partií vtírá čistý olivový krém obohacený vysokou koncentrací ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Pro nás je důležitý zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazování strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu včetně regeneračního a relaxačního efektu. Po ozonové masáži je potřebný tlakový zábal. Při kompresi stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží, což má účinný proticelulitidový efekt. Tlakový zábal podnítí účinnější vstřebávání ozonu a je spojený s intenzivním prohříváním masírované oblasti.

Nejedná se o lymfatickou masáž, ale o masáž proti celulitidě, která vychází z lymfodrenáže. Ideální je, když s odstupem času následuje po masáži lymfatické.

Doporučuje absolvovat se deset kúr dvakrát ročně.

(c) www.masaze-duha.cz